‘Tuncay Özkan ve aparat gazetecilerine duyurulur’

Odatv İzmir Haber Müdürü Gamze İşler, Tuncay Özkan ve aparat gazetecilerinin iftiralarından beraat etti.

Gamze İşler’in CHP İzmir milletvekili Tuncay Özkan’ın eşinin halasının İzmir’de CHP’li bir belediyede “bankamatik çalışanı” olduğunu haberleştirmesi sonrasında o dönem Özkan’a bağlı olan medyada Gamze İşler aleyhine iftira kampanyası başlatılmış ve İzmirli bir iş adamına “şantaj” yaptığı iftirasıyla “itibar suikastı” girişiminde bulunmuştu.

KRT – dolandırıcı arkasına saklanma Tuncay Özkan… Kumpasın hesabını vereceksinGüncel

Ofisinin kapısına “Konsolosluk” tabelası asan ve milyonluk vurgun ile gündeme gelen İzmirli iş adamı İbrahim Dönertaş, asılsız iddialarda bulunarak kendisinden 5 milyon istendiğini iddia etmişti… Gamze İşler, konuyla ilgili açılan davada beraat etti.

“Yargıya intikal etmiş olay sürecinde sessiz kalmayı tercih ettim. 17 Nisan ‘da İzmir Adliyesinde görülen davada ‘Beraat’ ettim. Tuncay Özkan ve aparat gazetecilerine duyurulur” ifadelerini kullanan İşler, “CHP’nin İzmir milletvekili Tuncay Özkan’ın eşinin halasının İzmir’de CHP’li bir belediyede ‘bankamatik çalışanı’ olduğunu yine belgelerle haberleştirdiğimde Tuncay Özkan ‘aparat gazetecilerini’ harekete geçirerek hakkımda iddialarda bulundu. ‘Bankamatik çalışanı hala’ gerçeğini ‘iftiralarıyla gölgelemeye’ çalıştı. Belgeleriyle gerçekleri ortaya çıkardım” dedi.

Tuncay Özkan sekiz dava açtı, hepsini kaybetti: Şoke edici sorularGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir