Çinli telefon üreticisi Türkiye’ye geliyor!

Çinli teknoloji şirketi ZTE’nin alt markası olan nubia, yeni akıllı telefon modelleriyle Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Dünya genelinde teknoloji meraklılarının yakından takip ettiği nubia, Netaş işbirliğiyle Türkiye’deki kullanıcılara ulaşacak. Sadece Kendin Ol sloganıyla uyumlu olarak farklı tasarımlar ve özellikler sunan nubia, geniş ürün yelpazesiyle de dikkat çekiyor. İşte detaylar…

nubia, Türkiye pazarına giriyor!

nubia’nın Türkiye pazarına sunacağı modeller arasında dünyanın ilk ekran altı kamerasına sahip nubia Z60, katlanabilir ekranlı nubia Flip 5G, fotoğraf ve video performansıyla öne çıkan nubia Focus 5G, oyunculara özel nubia Neo 2 5G ve müzik tutkunları için geliştirilen nubia Music yer alıyor.

nubia Z60 Ultra, beşinci nesil ekran altı kamera teknolojisi ve tam ekran deneyimiyle öne çıkarken Neovision sistemiyle desteklenen güçlü kamera özellikleriyle de dikkat çekiyor. Esnek katlanabilir ekranı ve yüksek mukavemetli mekanizma sunan nubia Flip 5G, 50 Megapiksel çift arka kamerası ve çok fonksiyonlu dış ekranıyla fark yaratıyor.

Profesyonel mobil fotoğrafçılık deneyimi sunan nubia Focus 5G serisi ise 108MP çift kamera sistemi ve Neovision fotoğrafçılık sistemiyle etkileyici görüntüler yakalıyor. Mobil oyun tutkunlarına hitap eden nubia Neo 2 5G, özelleştirilebilir çift oyun tetiğiyle oyun deneyimini üst seviyeye taşıyor

Yüksek kaliteli hoparlörleri ve yapay zeka destekli ses algoritmasıyla öne çıkan nubia Music Serisi ise müzik tutkunlarına sürükleyici bir ses deneyimi vadediyor. Genel olarak nubia’nın yeni ürünleriyle Türkiye’deki akıllı telefon pazarına güçlü bir giriş yapacağını söyleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir